ReallyCraft ReallyCraft ReallyCraft

IP: MC.REALLYCRAFT.COM

Tıkla ve Kopyala

Oyunun keyfini şimdi çıkar!


V5 Güncelleme Notları


ReallyCraft tarihinin en büyük güncellemesi ile beraberiz. Uzun zamandır yapmayı düşündüğümüz birçok şey bu güncelleme ile birlikte oyuna eklendi. Sunucumuzun gelişmesinde bize yardımcı olan öneri sağlayanlara, sunucuda düzeni sağlayan yetkililere ve zamanını sunucumuzda geçiren tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz. ReallyCraft V5 gururla sunar.

 

Eklenenler
- Haftalık Görev (Her hafta 5 adet görev ekleyeceğiz) (/görevler)
- RVIP (Sunucunun en iyi yeni vip'si)
- Orman Zarar Verme Alanı (Artık spawndan çıkınca direkt olarak blok koyup kıramayacaksınız 200 blokluk bir alan boyunca sadece pvp açık olacak)
- Oyun Warpları (Oyuncular artık warp oluşturabiliyor böylelikle arsalarına dükkan kuranlar (restoran gibi) oyunculara tpa attırmak zorunda kalmayacak)
Değiştirilenler
- Spawn Haritası (Sunucu açıldığından beri değiştirmeyi düşündüğümüz spawn'ı profesyonel bir build takımıyla çalışıp yeniledik, beraberinde kasalarda kendine yeni bir yer aldı)
- /yardım (Yardım menüsünü kaldırarak fiziksel bir yer haline getirdik, çok daha ayrıntılı ve işe yarar bir bölüm oluşturduk(spawnda yer alıyor))
- Meslekler (Mesleklere level sistemi ekledik, mesleklerin çok da faydalı olmadığını düşünmeye başlamıştık, bu yenilik ile oyuncuların oyuna daha fazla bağlanmalarını sağlamayı umuyoruz. Bunun dışında meslekden çıkma hakkı sınırlandırıldı, tüm oyunculara 1 hak verildi, RVIP satın alanlara ekstra 1 hak hediye ediliyor.)
- /warp maden (Maden alanı yenilendi, artık daha çok maden var ve daha güzel gözüküyor)
- Maden sistemi (Maden sistemini baştan sona değiştirdik, artık tüm madenler 30 saniyede yenileniyor, 3 dakikanın gereksiz uzun olduğunu düşündük)
Kaldırılanlar
- /dükkan (Oyuncu warplarını eklediğimizden dolayı dükkanlara daha fazla ihtiyaç olmayacağını düşündüğümüzden dolayı kaldırma kararı aldık)
- /başarılar (Görevlerin eklenmesiyle beraber başarıların bir anlamı kalmadı bizde kaldırdık)


Güncelleme | 07 Temmuz 2019 08:10

Sunucu Durumu

KAPALI
Durum

Son Alınan Ürünler

# İsim Sunucu Ürün
01tr CONCONCRAFT /kafa
xFrenzYx CONCONCRAFT Yüksek Hızlı Araba
xFrenzYx CONCONCRAFT 10.000 OYUN PARASI
prlin CONCONCRAFT Köylü Yaratıcı / Spawner
EgosKral CONCONCRAFT Çok Yüksek Hızlı Araba